سوالات متداول

♦بیان صمیمی و روان
♦بیان تمام جزئیاتی که در عمل به آن ها نیازمندید
♦بیان بسیاری از نکات تجربی که در آموزش های متداول نیست
♦جامعیت آموزش ها
♦رهایی از پرو ها متعدد توسط مشتری
♦پشتیبانی کامل با مدیریت خود استاد


شما بعد از این آموزش ها، میتوانید وارد فعالیت های زیر شوید:
♦برای خود و خانواده تان لباس هایی را که آموزشش را دیده اید، بدوزید و در هزینه های زندگیتان صرفه جویی کنید
♦از فامیل و دوستانتان سفارش بگیرید و برایشان لباس هایی با قیمت مناسب بدوزید تا علاوه بر کسب درآمد، کم کم به خیاطی شهرت پیدا کنید و مشتری های بیشتری جذب شما شوند.
لازمه رشد در این مرحله این است که کیفیت دوخت خوبی داشته باشید که برای رسیدن به آن، مجموعه تیفانی، کنارتان هست.
♦سپس میتوانید در کارگاه خیاطی دیگران، مشغول به یکی از امور خیاطی مثل دوزندگی، برش کاری، اتوکاری حرفه ای شوید و کسب درآمد کنید.
♦در مرحله بعدی میتوانید یک کارگاه خیاطی کوچک راه اندازی کنید و کم کم به مجموعه خود نیرو اضافه کنید و سفارشات بیشتری بگیرید.
با رشد در این مرحله میتوانید از تولیدی ها هم سفارش بگیرید تا با الگو های یکسان و بدون نیاز به پرو و بدون ارتباط مستقیم با خریدار کسب درآمد داشته باشد.
نکته: درصورتی که برای هزینه های اولیه تاسیس یک کارگاه دچار مشکل شدید، میتوانید با یک نفر شراکت کنید.

دوره ها در یک اپلیکیشن بارگذاری شده اند که با گوشی خود، در هرجا و هر زمان میتوانید آموزش ها را به راحتی مشاهده کنید.
لینک کلیپ توضیحات بیشتر:

هر دوره، حداقل تا یکسال پشتیانی دارد که با مدیریت مستقیم خود استاد انجام میگیرید و شما هر سوالی که داشته باشید به صورت مفصل میتوانید بپرسید و هر مقدار نیاز داشته باشد، گفتگو کنید تا مشکلتان حل شود.

برای ارتباط با استاد فاطمه سفیدزاده، علاوه بر لایو های پرسش و پاسخ، درآینده جلسات حضوری برای مطرح کردن سوالات برگذار خواهد شد و بستری را فراهم خواهیم کرد تا چنانچه هنرجویی نیاز به گفتگو خصوصی با استاد داشته باشد، بتواند انجام دهد.

این سطح آموزشی (هم از جهت کیفیت ارائه محتوا و هم از جهت میزان مطالب علمی و تجربی ) است که تعیین کننده قیمت است و شک نکنید دوره ای که خریداری میکنید ارزشش بالاتر از مبلغی است که پرداخت میکنید.
ضمن اینکه بوسیله هنری که شما پس از این آموزش ها پیدا میکنید، به راحتی در مراحل اولیه کسب درآمدتان، حداقل ده ها برابر این هزینه برایتان جبران میشود.

شما بوسیله لینک زیر میتوانید آموزش خرید آسان از سایت را مشاهده کنید.

حتی بدون هیچگونه اطلاعاتی از حوزه خیاطی میتوانید شروع کنید و به یک خیاط حرفه ای تبدیل شوید.

جواب این سوال به صورت مفصل ابتدای دوره بیان شده است که شما میتوانید به صورت رایگان بوسیله لینک زیر آن را مشاهده کنید:

سبک آموزشی استاد، تلفیقی از متدهای مولر، ترک و گرلاوین است که با برطرف کردن نقاط ضعف و مشکل هر سبک، و ارائه سبک شخصی خود استاد، هنر خیاطی برای شما دلچسب تر و آسان تر میشود.

در صورتی که موفق به گرفتن جواب خود از طریق سوالات تعریف شده نشدید، میتونید از طریق فرم زیر سوالات خود را از ما بپرسید تا در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.